OSOBNÁ PREPRAVA

Spoločnost Easy X Ride ponúka osobnú dialkovú prepravu v ramci celej SR zemeranú na letiská v Bratislave,Viedni či Budapešti a Prahe a podľa objednávky a potreby po dohode s zakazníkom vieme urobiť akúkoľvek inú destináciu.

EASY X RIDE BUSINESS 

Spoločnosť Easy X Ride ponúka to najkomplexnejšie riešenie prepravy pre Vaše firemné akcie a kongresy za skvelé ceny.Pre viac informácií resp. záujmu o prepravu nás kontaktujte prostredníctvom emailovej adresy easy.x.ride@gmail.com.

TAXI BRATISLAVA

Jednotlivé prepavy na objednávku vopred.
Momentálne fungujeme na báze rezervácii pre stálych a vybraných klientov a nie ako klasická taxislužba.Pre viac info volajte +421951923315.

TAXISLUZBA LUCENEC

Plánovaná taxislužba pre mesto Lučeneč je momentálne v prípravách.Pre klientov plánujeme ponúkat dostupnosť 24/7 skvelé ceny od 2€ po meste či akcie pre verných ako je každa 10 jazda zdarma.

Taxisluzba 'X' bude spustena od 1.9.2024.

PARTNERSKÝ VODIČI 

Nasi partnersky vodici su drzitelmi vsetkych potrebnych licencii a dokladov.Nas team reprezentuju skuseny a spolahlivy vodici.Pre informacie ako sa stat nasim partnerskym vodicom sa na nas obratte prostrednictvom emailu easy.x.ride@gmail.com


ZLAVY PRE VAS

Spoločnosť Easy X Ride s.r.o si váži Vami prejavenú doveru.Preto ako poďakovanie ponúkame skvelé zľavy na vybrané služby prakticky neustále.

Stránky vytvorené pre spoločnosť Easy X Ride s.r.o |  Zastrihnuté v roku 2024
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!